Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet Ati vga BIOS-t...

Hogyan lehet Ati vga BIOS-t frissíteni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Sapphire hd 4670-es kártya ami játékokból gyakran, böngészőből ritkán kilép és csak a reset gombbal lehet életre kelteni. Már frissítettem drivereket de ugyanaz a hiba. Érdemes lenne BIOS-t frissíteni? Ha lehetséges akkor hogyan kell ezt megoldani?

Köszönöm!


2011. jan. 19. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a vga-nak ehhez köze van?
2011. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel különféle tesz programokat futtattam és egyedül a vga teszt program alatt fagyott le, plusz már egy hete másik kártya van benne próbaként és ezzel nem jönnek a problémák!
2011. jan. 19. 13:13
 3/7 Bányai Sándor válasza:

Friss driver kell neki! vagy a táp kicsi!

Nekem mondjuk ugyan ez volt a bajom felraktam egy másik (UJ) drivert és még ma is szépen megy!

ati raedon hd 2600 pro a kártyám 512-es memóval.

2011. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] itt kiválasztod pontosan melyik a te kártyád plusz az operációs rendszered fajtáját és letöltöd
2011. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már egy éve mindig az aktuális driver van fent, de mindegyikkel csinálja. A táp egy évvel ezelőtt deer 400w, azzal is csinálta ezért vettem akkor egy Chieftec 405w-os tápot, de a probléma maradt. Az op rendszer most win7 fél év óta előtte xp, mindegyikkel jön a fagyás. Régebben csak bizonyos játékoknál amik vegyesen eredeti és tört, kb egy hónapja pedig már háromszor böngészés közben is. Játék közben semmi extra pl. spore már az első pár percben vagy elsötétül a képernyő, no signal felirat a zene még megy egy darabig meg a ventik is mennek, vagy hosszanti csíkos lesz a képernyő és ismét csak a reset gomb a megoldás.

A gép asus alaplap, Amd am2 4800+ proci, 2 giga Ram.

Most a régi nvidia 7300 gt kártyával nincs semmi gond.

2011. jan. 19. 15:56
 6/7 Bányai Sándor válasza:

nagyobb táp

minimum 600 wattos a nagy videókártyáknak az kell

2011. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beszart a kártya.Megesik. :)

Mivel 128 bites ez a vga, a 400 wattos táp simán elég neki szerintem.Egy jó tanács...ne vegyél 128 bites kártyát.

Ha cseréled, 256 bitesre cseréld.És csak Ati-ra, azon belül is olyanra,amit a "Sapphire" gyártott. A többi kuka...

2014. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!