Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy is vannak ezek a memóriak...

Hogy is vannak ezek a memóriakésleltetések?

Figyelt kérdés

Gondoltam, egy kicsit tuningolom a masinám, és a RAM-on kívül, már minden megvolt. Arra gondoltam, hogy a szorzót felviszem 5.33x-ra, de gondolom ott már időzítést is kéne állítanom. A kérdésem tehát az, hogy miként tudnám ezt a húzást megoldani. Vagy esetleg hiába próbálkozom? Az alap tudásom megvan, csak itt akadtam el.

Információk:

Memória típusai (mind a négy ugyanolyan):

KINGMAX DDR2 800Mhz 1GB

Késleltetések:

5-5-5-18 @ 400Mhz

4-4-4-12 @ 266Mhz

3-3-3-9 @ 200Mhz


2011. jan. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
de konkrétan mi a kérdésed?! :D - persze, ahogy növeled az órajelet úgy nő a késleltetés is, ami lassulást jelent - persze összességében gyorsul...
2011. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alaplapom csak manuálisan engedi állítani a késleltetést, és azt kéne megtudnom, hogy miként találom meg a megfelelő értékeket? Ha ő maga állítja, akkor meg semmilyen módon nem indul el.
2011. jan. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!