Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? (lent)

Mi lehet a probléma? (lent)

Figyelt kérdés
Az a baj hogy például skype-on akarok beszélni a haverokkal de azt mondják nem hallanak, kipróbáltam hangrögzítővel is és ott sem hallom magam. A füles jó mert másik gépen próbáltam. Most win 7 van de xp-n se volt jó. Raktam rá új hang driver-t is de az sem oldotta meg a problémát. Megnéztem a hangbeállításokat, felvettem mindent max.-ra de ez sem segített. Arra gondolok hogy hibás lehet az alaplap vagy nem tudom (MSI P45 Neo). Ha vennénk egy hangkártyát az megoldaná?
2011. jan. 16. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen triviális dologgal jövök, de mielőtt bárminek is nekiálltál, megnézted, mi van kijelölve a bemeneti eszköznél? És, hogy mellette milyen lehetőségek vannak?
2011. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Mic Boost be van kapcsolva?

[link]

[link]

2011. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a mic boost nem tudom hol van. mikor bedugom a fülest előjön egy ablak és ott alapból a füles van kipipálva, és milyen lehetőségekre gondolsz? egyébként ma ahogy bekapcsoltam már hang sincsen rendesen pl youtube-on vagy media playerben nem hallok semmit sem, de bejelentkeztem skype-ba vagy megnéztem a hangszóró tesztet és az a hang is volt de más nem meg pl mikor indul a windows már az sem volt, lehet hogy egy régebbi driverral jó lenne? ( jah am be van dugva a mikrofon és azt hallom ha belefújok de mást hangokat nem)
2011. jan. 17. 19:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hangom már van újra rendesen, a mikrofont mindjárt megnézem. Annyit csináltam most hogy amit az alaplaphoz adtak cd-t fel akartam tenni a drivert de írta hogy letörli az illesztőprogramot és újjat tesz fel majd ujrainditotta a gépet és most jó, a cd-s drivert nem tettem fel mivel már hallottam hogy jó :D ( amugy a driver/illesztőprogram a cd-n xp-hez van :D )
2011. jan. 17. 19:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos a mikrofon még mindig nem egészen jó. Hangrögzítővel néztem és vagy borzasztóan halk vagy csak akkor lehet valamit hallani ha kb a számba veszem a mikit :D szóval nem tudom mit csinálhatnék vele
2011. jan. 17. 19:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már valamennyire hallom magam a mikrofonnal de csak +10dB-eles erősítéssel de minnél jobban erősítem a hangot annál jobban hallani a háttérben ilyen zúgást, még most is azt kérdezem hogy egy hangkártya megoldaná-e a gondot?
2011. jan. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!