Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jók az MSI alaplapok?

Mennyire jók az MSI alaplapok?

Figyelt kérdés
Egy kis hardver újításra készülök és az általam kinézett alaplap MSI. Eddig kizárólag ASUS-t használtam és tökéletesen meg voltam velük elégedve. Az MSI is megbízható?
2011. jan. 16. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az MSI szerintem 1000-rel jobb az Asucks-nál, úgyhogy szerintem nagyon elégedett leszel vele. Persze elsődlegesen az számít, hogy milyen chipset van rajta. Intel procihoz Intel legyen, AMD-hez meg AMD. Nvidiát, VIA-t és hasonlókat kerüld el messzire.
2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó az msi igen, nekem és havernak pl. már sok asus leégett!

Msi-ből van kimondottan játékhoz is.

2011. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég jók de...


1.Hely: GIGABYTE

2.Hely: ASUS

a többi meg kit érdekel:D

2011. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én nem vennék emesít :D inkább gigabyte/asus
2011. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az MSI már akkor nagy volt, mikor az Asus még csak kezdte gyártani az alaplapjait, a Gigabyte nemhogy még alaplapként, de másként se volt nagyon ismerős, az más dolog, hogy egész életem során kb. 5-10 MSI lapom leégett, a régi sok hibás széria gyártás miatt egy időre meg is szűnt az alaplap gyártás náluk. De aztán 2005 körül megint felkapták pont amikor kezdett megszűnni az Abit a név azóta is megy újra. Semmi sem garantálja, hogy nem ég le bármelyik alaplap, vagy alkatrész, mikor vásárolsz mindíg ellenőrizd le amit veszel ott helybe, hogy nincs-e látszólagos sérülés. Mindíg egy helyen vásárolj így az ebből adódó problémák miatt ha több dolog károsodik, esetleg alaplap miatt, a többit is kicserélik. Ezek a szabályok a lényegesek. Mert azért valljuk be nekem 3 különböző Asrock alaplap tesztnél sikerült feloldani AMD letiltott magját míg, másik Asus lap kiírta fel van oldva de Windows nem nagyon használta, Gigabyteok közül egyetlen alaplappal sikerült, fel is oldotta, kiírta a feloldott plusz magot fel is ismerte a feloldott nevét Task Managerbe, de igazából semmi extrát nem jelentett. MSI lappal nem próbálkozom, a sajnálatos módon sok veszteség miatt :D Na de megvallva a nagy nemes Asus eléggé elszállt árban ezzel ellentétben a felszereltség és a minőség is csökkent, a Gigabyte gyáraiban a robot nők ezrei dolgoznak tökéletes pontossággal ha jól tudom egy évben mindössze 10 selejt keletkezik ... és ez az egész gyárban lévő selejtek száma. Tehát érdemes Gigabyteot venni nagyon jól tesztelik őket, megfelelő alkatrészekből van összerakva, és nagyon jól el vannak helyezve rajta a dolgok, átvizsgálva pár lapot tőlük nincsenek ráforrasztva felesleges dolgok.
2011. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!