Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez mennyiért...

Soulpower kérdése:

Szerintetek ez mennyiért tudnám beszámíttatni/eladni? Magyarul mennyit érne?

Figyelt kérdés
Alaplap:ECS P4vxasd2 CPU:INTEL CELERON 2000mhz Ram: 256 mb 200mhz,1gb 200mhz kingston HDD:Samsung 40 gb VGA:Gigabyte HD 4650 és van 1 cd olvasó/író és 1 dvd olvasó/író
2011. jan. 15. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8 ezer forintért kapsz ma minimum 2 GB DDR2 RAM-ot. Jövőre ugyanennyiért DDR3 RAM-ot kapsz, mert épp esnek a memóriaárak. A 40 GB-os HDD nevetséges, a celeron proci nem ér fabatkát se, az író/olvasónak ma már szinte nincs is ára.
2011. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 P.O.C. ***** válasza:

Ne feledkezzünk már meg arról, a HD 4650 -esről sem ! A konfigból ítélve AGP -s. Ami újonnan elég jó árban van:

[link]


És elárulom kedvetekért, hogy használtan se válnak meg tőle a gazdik 12 -nél olcsóbban, hiszen sokan keresnek még modernnek számító AGP -s karit, régi de még erős gépükhöz!

A többi valóban nem sok mindent ér, de azért a semminél meg többet. Szóval én fenntartom azt 19 eFt -os kiírást! De szerintem 17 -ig még le lehet vele menni, alku esetén.

2011. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Végülis teljesen igazad van. Volt már, hogy vettem micros SD kártyát, majd amikor nem kellett eladtam drágábban, mint amennyiért vettem. Mindig vannak olyanok, akikre rá tudod sózni drágán.


Én fenntartom az álláspontom, hogy ezért képes lennék venni egy oda-vissza buszjegyet, esetleg a postaköltséget.

2011. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 P.O.C. ***** válasza:

Úgy látszik csak nem fogtad fel, de a gyengébbek kedvéért még egyszer:


ITT A VIDEOKÁRTYA ÉR SOKAT, MERT AGP -S, ÉS DIRECTX 10.1 TÁMOGATÁSSAL BÍR!


Ha nem hiszed nézd meg, az aprókat mennyibe kerül és mekkora nagy az érdeklődés iránta !

2011. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kifejezésért, de qrva sokat ér egy f*stalicska sz*r videókártya.


És csak hogy megértsd:

Biztos van olyan gyökér, akire rá tudnád ezt sózni akár 20 ezerért is. Értelmes ember ezért a konfigért annál többet nem ad, amennyit én leírtam.


Ja továbbra is fenntartom, hogy hogyha te ezért adnál egy 20-ast, akkor van pár gépem a számodra.

2011. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 P.O.C. ***** válasza:
Még ha igazad is lenne... De ingyen??! Hol a fenébe élsz te?!
2011. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy meg a szóban forgónál sokkal szarabb gépeseket adtam már el a közelmúltban 15 eFt -ért, ráadásul monitor nélkül.
2011. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát én pénzt nem adnék érte az biztos.


Rühellem ismételni magam, ezért utoljára mondom el. Remélem végre felfogod.


Mindig lehet találni olyan hülyéket, akik bármilyen sz*rt megvesznek tőled annyiért, amennyit van pofád kérni érte.

2011. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 P.O.C. ***** válasza:

Hát komám, ha nálad ilyesmi gépek vannak teljesen ingyen, akkor majd egyszer elmegyek guberálni egy kicsit. :D


Amúgy meg szarér-hugyér nem szoktam senkinek semmit elócsárolni, inkább megtartom magamnak tartalékba. Ha meg ajándékozásról van szó akkor is közeli ismerősök vagy erősen rászorulók jöhetnek szóba, nem mindenféle vadidegen.

2011. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Lap: 1k

Proc: 1k

Ramok: 5k

HDD: 2k

VGA: 10k


Ez alapján olyan 18k-ért kb reális az ára.

2011. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!