Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a mobilomon a...

Miért nem megy a mobilomon a wifi?

Figyelt kérdés
Vettem egy TP-Link wr1043nd routert, és van egy Sony Ericsson P990i telefonom. A hitelesítés WPA-PSK-ra van állítva, AES titkosítással. 10 jegyű a jelszó, betű, szám és nagybetű van benne, szimbólum nincs. Ha beállítom a telefont infrastruktúra hálózati módra, wpa-psk hitelesítésre, aes titkosításra, és beírom a helyes jelszót, ennyit ír ki: "nem sikerült csatlakozni". Ha a telefon hálózatmódját ad-hocra állítom, wep hitelesítéssel, bármilyen jelszót írok, "csatlakozik", de egyetlen weboldalt sem tudok megnyitni. Kipróbáltam, hogy a router felületén minden titkosítást kikapcsolok (szóval szabaddá teszem a wifit), a telefon infrastruktúra móddal, jelszó nélkül sem hajlandó csatlakozni, csak adhoccal, de említettem, hogy internet ilyen esetben nincs. A többi wifi esztközön (nyomtató, laptop) teljesen jól működik. Mit jelent az a csatorna (értéke 1-13 között mozog)?
2011. jan. 15. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg AES helyett TKIP-vel.
2011. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!