Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gép, lefagy, kék...

Nem indul a gép, lefagy, kék halál és boot manager error?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondjaim vannak a kb 2 hónapos gyári gépemmel. Eleinte lefagyott, akadozott (4 giga rammal o.O). Mostanság lefagy, leáll, volt már kék halál is.


Nem bootol, vagy boot manager errort dob ki (0xc00000e9).

Utánaolvastam, nem installálás közben jön ez az üzenet, leporoltam, kiszedtem szellősebb helyre hátha túlmelegedés vagy ilyesmi. Semmi, ugyanaz a probléma, nem is mindig, csak alkalmanként, olyankor viszont nem lehet beindítani. Egy fél napos pihenő után megint működik.


Általában játéknál kezdődik a gond, lehet valami hardware érintkezési para? Felnyitni nyilván nem tudom, mi lehet a megoldás?


2011. jan. 13. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Memória tesztet kéne futtatnod, szerintem az lehet a ludas.

Hiren's Boot CD 8.6 pl. és Memtest86+

Ha kicsipáztad(denaturált szesz+rongy+jó ecset) a slotot és a memória érintkezőit, és utána is hibás lesz, akkor cserélgetéssel nézd meg hogy melyik modul a hibás.


Ja hogy nem nyithatod fel... Akkor viszont vidd vissza gariba, mert ez hiba.

2011. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a boot manager egy program ami arra hivatott hogy segitségével több operácios rendszert futtasunk a gépünkön

A te esetedben ezt törölhetted véletlen


Mivel a boot managger programok a C: meghajtora telepszenek

igy ha nem is törölted de a c: meghajton nincs annyi szabad terület amire inditásnál irhatna

2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!