Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen ez a laptop?

Mate0117 kérdése:

Szerintetek milyen ez a laptop?

Figyelt kérdés

[link]


ezen azért már lehet közép beállításokon játszani?

vagy még ezen se?

egyébként olyan mass effect1/2 meg SC2-vel,

tehát nem ilyen crysis meg ilyen gépzabáló játékokkal játszanék...

és Ár/érték arányban ez jó?

vagy van ennyiért jobb HP-ban

mert én csak HP vagy Dell-t vennék...

előre is köszi a válaszokat!!!


2011. jan. 13. 16:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az i3-as normál használatban 4 órát bír :-o
2011. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez a túlmelegedés egy hülyeség! Eddig az volt hogy a notebook azért nem jó játékra mert gyenge meg drága. De most már ugyanannyit tudnak mint egy asztali gép és olcsóbb is úgyhogy ki kellett találna valami mást.


Én asus eee pc 1201n-el szoktam játszani ami egy NETBOOK! És semmi baj nincs a hűtéssel, semmi baja.

2011. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy hülyeség, de majd ha személyes tapasztalatod lesz meglátod.

Ismerősöm notebookjába a vga szált el napi 1-2 óra játék miatt, és komplett alaplap csere..


Menj máshova okoskodni...

Netbookon játékoddal mind az 1-2gb rammal és 12" kijelzővel, amin filmezni is kínlódás nem pediglen játszani...

2011. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát igen az a VGA biztos azért szált el mert szegény notebookot nem úgy használták ahogy kell.Ha szépen asztalon játszol(nem a takaróval betomve a ventillátort) akkor nem lesz semmi baja.A laptophutohoz pedig vegyél ilyen hosszabbítót amit be lehet dugni az áramba így nem a notebooktól veszi el a kakaót.
2011. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Eddig sehol se láttam ezt hogy a hűtés miatt nem lehet notebookkal játszani. Végre belátták, hogy lehet, de valami negatívumot ki kellett találni. Mi lesz még? Azért nem jó mert tönkremegy a billentyű vagy mi?
2011. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat...

ilyen usb-s bigyóm van...

egyik mp3hoz adták :D

2011. jan. 16. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!