Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy ez a merevlemez okozza a kék halált a gépemben?

Figyelt kérdés

Felraktam a HD sentinel nevű programot és észrevettem valami baljós dolgot :D

jelentés:

"A lemez felületén található 42 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A lemez önteszt során talált 65513 hibás szektort.

A lemez felületén található 65513 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek)."

Akkor most nagyin xar a merevlemezem?:D


2011. jan. 12. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtass le CHKDSK-t. Rendszergazdai jogosultság kell hozzá. Startmenű, Minden program, Sajátgép/C meghajtó, jobb egérgomb: Tulajdonságok. Helyi lemez tulajdonságai. Eszközök, Hibaellenőrzés. Lemezellenőrzés beállításai, jelöld be mind a kettőt. Újraindítás után ne ijedj meg. Kék képernyőt fogsz látni fehér betűkkel. De ez nem a Kékhalál. Hagyd dolgozni, ha befejezte az ellenőrzést és a javítást, indulni fog a Windows.
2011. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az nem segít semmit kb 20x végigfuttattam abból gy 10 sikerült a maradéknál kék halálozott :D

a poén h kék halálnál mindig más fájlra driverra stb. re hivatkozik.

2011. jan. 12. 23:56
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

ennél jóval több szokott lenni csak nem mind1iket regisztrálja be.

2011. jan. 13. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly. Van egy oldal, ahol reggi után nagyon pontosan írd le a megfelelő topikban a hibát, tudnak segíteni. Ez a vérprofik oldala.

[link]

2011. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vinyód kuka, cseréld le minél előbb.
2011. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!