Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? A DVD-író...

Mi lehet a probléma? A DVD-író vagy a DVD maga? Részletesen alább!

Figyelt kérdés
Ki akarom írni a dolgaimat DVD-re, egyszer sikerül, egyszer nem. Változtattam a sebességen, de egyszer jó, egyszer nem. Már kb. 10 DVD-t dobhatok ki a kukába, mert folyton kiírja, hogy íráshiba. Azért nagyon idegesítő, hogy sorozatosan dobálom félre, mert hiba van... Persze, így úgy tűnik, hogy a DVD-vel van a baj, de mi van, ha a DVD- író is ludas ebben? Vagy csak megterhelt a gépem? Kb. 10 Giga szabad hely van... Azért szeretném kiírni...:)
2011. jan. 12. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 514 MB szabad helyem van. XD

De egyébként elképzelhető hogy az író a hibás. Milyen a márkálya? Mert ha Pioneer akkor meg is van a probléma.:S

2011. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs, milyen márkájú. Rá van írva, vagy rá lehet keresni a Vezérlőpulton? (Tudom, ez nagyon szőke dolog a mai világban :P:$)
2011. jan. 12. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az, meg lehet nézni az eszközkezelőben, de ott a gyártót nem mindig írja ki.:S

De az optikai meghajtók elején mindig van márkajelzés, kivéve a Pioneer-nál.

2011. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Super Ritemaster a márkája, ha minden igaz? De egyelőre jónak tűnik, bár őrjöngtem rendesen. Közben az a fura, hogy kiírta, hogy hiba írás közben, de ennek ellenére megnéztem, hogy mégis mi van, és ki volt írva...úgy tűnik jó...na mindegy. Azért köszönöm! :)
2011. jan. 13. 20:41
 5/5 A kérdező kommentje:
A Pioneer ennyire szar, ahogy mondjátok? :)
2011. jan. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!