Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most vennék egy intel core...

Ha most vennék egy intel core 2 quad Q9400-ast, akkor hány évig húznám ki vele anélkül, hogy le kelljen cserélnem elavultsága miatt? (játékok szempontjából)

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

senki nem tudja milyen gyorsan fejlodik az uj generacio, uj jatekok gepigenye.. de 2-3 evig legalabb jo proci lesz.

nekem q6600 van 5 eve es azota is dorombol es eleg.

2011. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amennyibe ez kerül már inkább core i5-öset lenne érdemes venni! gyorsabb és kevesebbet fogyaszt!
2011. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most tervezek E6300-at venni(pentiumot), azzal szerintem egy 3-4 évig lazán elleszek...
2011. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most nem off!

Én 4 éve nyúzok egy AMD Phenom 9950-est. Pedig elvileg gyengébb az Inteleknél. :D

2011. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utólsó:

én meg 8 éve hajtok egy 486-os tokozású 2.4-es intel celeron-t és mindig azt hajtom legalább áprilisig :D


bennünk egy közös dolog van: 2004-nél újabb játékokkal amiknek értelmük is van, nem játszunk, csak ezt nem mondogatjuk :D


kérdező:

én is most akarok quad-ot venni, csak én q8300-at :D

sztem lezán kihúzzuk velük még 3-4 évig és akkor is el fognak futni a játékok minimum grafon... szerintem... de azér nem esküdnék rá hogy így lesz de remélem :D

2011. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja és az elsőnek:

a q6600 egy jó kis proci :D

ismerősnek olyan van és a gta4-et mediumon simán viszi multiba is :D

2011. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!