Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megcsinálni?...

Hogyan tudnám megcsinálni? SEGYTSETEK LÉGYSZI!

Figyelt kérdés
A DVD íróm egyik napról a másikra nemolvas be egyetlen lemezt sem, pedig 1 hónapja cserélték ki egy vadi újra. Nemtudom mi lehet az oka, kérlek segítsetek! Ez egy LG HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 típusú dvdíró.
2011. jan. 11. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az még garanciás, nem? Ha igen, vidd vissza.
2011. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen garanciás. Köszi a hozzászólást :D

Én is gondoltam rá, de mondom ha kiröhögnek akk még hozzávágom véletlenül :P

2011. jan. 11. 16:44
 3/4 cipi8 ***** válasza:

Mielőtt be vinnéd a boltba hogy nem jó azért nézd meg a Sata kábelt hogy megfelelően csatlakozik e? Mivel azt írtad hogy nem olvas gondolom akkor kap tápfeszt! Ha semmilyen lemezt nem olvas be és Firmware frissítést sem csináltál akkor lehet hogy elszállt benne az optika vagy valami hasonló baja lehet!

Nekem is ez a NS50-sem van kb. 1 hónapos de semmi gond nincs vele, már kb. 80-100 lemezt írtam vele!

2011. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nyár végén vettem a sajátomat, egyszer már volt vele baj, ki is cserélték, egyébként megpróbáltam a firmware frissítést, eredményt nem hozott, ezért töröltem is azt.Még1szer átfogom nézni a SATA kábeleket, és max visszaviszem :S
2011. jan. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!