Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép szerintetek mennyit ér?

Ez a gép szerintetek mennyit ér?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 11. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
HDD-t nem ír az eladó, szóval ha a Win7 eredeti, akkor a kikiáltási ár reális érte. Bár ilyen, vagy picivel jobb konfigot, win7 nélkül, üzletből, HDD-vel kapsz 70-ért.
2011. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a baj az SSD-vel?
2011. jan. 11. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Így 40. Ugyanis nem adja meg pl a táp tipusát, ráadásul az nem is új, gyanus, hogy valami ótvar vacak. Ugyanígy szerintem a win7 se eredeti (különben minek írná mögé, hogy msn, firefox, mikor azok ingyenes progik, elég parasztvakításnak tűnik). Az alkatrészek is olcsó kategóriások.
2011. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70-et talan megeri, de 100-at villamaron semmikepp. Amugy van benne hard:)
2011. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ki javítottam amiket mondtatok. Főképp a tápot. Elég jófajta táp én úgy tudom, úgyhogy tényleg érdemes kiírni.
2011. jan. 11. 11:26
 6/7 bp1985 ***** válasza:

Táp RUST 520W , új ház 1 év.


Itt van a táp, csak el kellett volna végig olvasni.

2011. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát kiszámoltam hogy netről rendelve táp nélkül kb 75 ezer forint, egy jófajta fsp táppal 85 ezer. szóval én ezt nem venném meg, mert kicsit többet fordítva rá biztos hogy eredeti cuccokkal megkapom. persze lesz akinek még ez is megéri, de 100 ért már tényleg sok
2011. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!