Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon fontos! Miért nem...

Nagyon fontos! Miért nem tudok DVD-t írni? _NEC DVD_RW ND-1300A? Segítség!

Figyelt kérdés
Miért nem megy a dvd írás?Író információknál ott van,hogy Támogatott írási jellemzők:CD-R,CD-RW,DVD-R,DVD-RW,és mikor összeállítom az írási listát kéri a lemezt,beteszek egy üres Maxell dvd-t és azt írja ki,hogy Nem kompatibilis,vagy a dvd silány minőségű...hogyhogy nem kompatibilis?az tuti hogy nem silány dvd...mit tegyek?nagyon fontos légyszi segítsetek!!plspls...
2011. jan. 10. 19:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,majd szólok hogy sikerült-e!
2011. jan. 14. 16:37
 12/20 A kérdező kommentje:
sajnos a hiba továbbra is fentáll:( nem sikerült...most mit csináljak?hogyan írjak dvd-t?:(
2011. jan. 14. 16:58
 13/20 A kérdező kommentje:
vagy azt hogyan lehet megoldani,hogy valahogy máshogy tudjuk a tv-n lejátszani a filmet???
2011. jan. 14. 17:59
 14/20 anonim ***** válasza:

Milyen film ez?

XviD? VideoDVD?

2011. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
AVI...
2011. jan. 15. 09:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, nagyon úgy néz ki, hogy rossz az író.

Azt írtad, hogy már próbálgattad más lemezekkel is, úgyhogy...


Nem akarok olyan hülyeségeket kérdezni, hogy nem fordítva teszed-e bele a lemezt pl. :D Nem tudom mennyire értesz hozzá.


Egyáltalán volt már amikor jó volt? Vagy még soha nem tudtál vele megírni egy lemezt sem?


Mielőtt újat veszel, érdemes lenne kölcsönkérni egy próbára valakiét, ha meg tudod oldani, hogy az működik-e nálad.


Meg úgy egyáltalán, jól van bekötve a gépbe? IDE, SATA kábel gondolom be van dugva, mert különben meg sem jelenne a Windows-ban.


A számítógépet össze lehet kötni a tévével, attól függ, hogy milyen videókimenetek vannak rajta (VGA, DVI, S-Video, HDMI), meg a tévén milyen bemenetek.

2011. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

szia!annyit azért értek hozzá hogy nem fejjel lefele teszem bele a lemezt..XD

egész biztos h jól van csatlakoztatva,hozzáértő kötötte bele.mp3 cd-ket,szóval CD lemezre bármit tudok írni,kifogástalanul,akár filmet is,csak DVD lemezre nem...pl:mp3 dvd-t nemtudok írni szal,nemtom milehet a baj...próbáltam filmet írni cd-re úgy h átkonvertálom dvd formátumba,de egy konvit sem találtam ami elhagyja a vízjelet..:( próbáltam egyébként másik irót annak semmi baja,azzal tudtam írni...

2011. jan. 17. 18:13
 18/20 A kérdező kommentje:
ja és én ehez a bemenet dologhoz nem értek...a tv-n tudom h 100lábú bemenet meg fülhallgató bemenet van,ja meg az antenna...:Pa gépen meg pff
2011. jan. 17. 18:14
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg elromlott az íróban a DVD író fej.

(Külön-külön fej van CD írásra és DVD írásra.)

Vegyél egy másikat szerintem. Főleg ha már próbáltad másikkal és azzal nem volt semmi gond.

2011. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igen lehet h elromlott és új író lesz belőle..:S hát azért köszi mindenkinek:)
2011. jan. 18. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!