Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Humpok Mária kérdése:

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy mégis milyen videókártyát vegyek a gépembe. Eddig Medion Radeon 9800xl volt benne ami sajnos elromlott és most egy nagyon régit használok a neve Ati rage128. Én sajnos nem értek az ilyen dolgokhoz ezért kérem a segítséget. A gépemen windows 7 ultimate van és sajnos a képernyőfelbontást nem tudom visszaállítani és a játékokat sem lehet futtatni. Más fajta videókártya nem jó bele? pl nvidia? vagy másféle? és azok mennyibe kerülnek? Kérem segítsenek ha kell leírom a számítógépe adatait ami kell ahhoz,hogy mégis megmondják milyen kártya kellene bele köszönöm előre is.
2011. jan. 9. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hát igen az jó lenne ha látnánk a géped adatait, meg azt is hogy mennyit szánsz költeni egy új kártyára!
2011. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégis milyen adatra lenne szükség?
2011. jan. 9. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Videokártya csatolófelület kellett volna, de ez tuti AGP.

Mennyi rá a keret?

2011. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most leírom mi tartozik a videókártyához

eszköz leírás:Szabványos VGA grafikus adapter

Adapter leírás:VGA

Bios leírás:01.00

Lapka tipusa:ATI RAGE 128

Dac tipusa:8bit

telepített illesztőprigram:VGA(6.1.7600.16385(win7_rtm.090713-1255)),framebuf(6.1.7600.1638

ennyi volt kiírva. Ne legyen olyan drága kártya nekem jó lenne ami benne volt Medion Radeon 9800xl is.

2011. jan. 9. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Na én úgy látom, hogy ez a fajta csak AGP-s.

Én ezeket javasolnám:

[link]

[link]

[link]

De jobban átgondolva szerintem elég a 10 000 forintos geforce 6200-as is, gondolom csak internet vagy ilyesmire kellene.

2011. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként játékra az utolsó kettő jobb.
2011. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!