Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Levettem a ház oldalát. Ezzel...

Levettem a ház oldalát. Ezzel tehetek a gépben kárt?

Figyelt kérdés

A jobb hűtés érdekében vettem le. Tulajdonképpen a háznak csak a hátulján tud szellőzni, az meg 15-20 centire van a faltól. Szerintem így valamivel stabilabb pár óra használat után. De hosszútávon is jó így?


Ui.: tudom, hogy így nagyobb eséllyel lesz poros és most nincs pénzem ventilátorokat venni :)


2011. jan. 8. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
lényegében tök m1 :D én is levettem az oldalakat mert a winyok a géptetején üzemelnek diszvilágításban XD
2011. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kárt ezzel nem fogsz okozni, de azért hosszabb távra nem árt ventilátort venni
2011. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

A ventilátorozást már tervezem. Méghozzá úgy, hogy az oldalsó burkolat elejébe egy venti, ami szív és egy hátulra, ami fúj.

2011. jan. 8. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Kárt nem okozol vele, maximum tényleg több por száll bele. De amúgy nem árt az óvatosság. Még anno az egyetem a kollégiumi szobatársam szintén levette a gép oldalát a jobb szellőzés reményében. A gép a padlón volt az íróasztal alatt. A gépnek ugye csak az egyik oldalát érdemes levenni (másik oldalt ott az alaplapot rögzítő lemez) és a gép pont úgy volt az asztal alatt, hogy a levett oldal ott volt ahol a lábai és sajnos egy óvatlan pillanatban belelépett a gépbe. A gépet csak egy alaplap és videókártya cserével lehetett újra üzemképessé tenné.
2011. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs nagy jelentősége. A mosógép is elműködik burkolat nélkül. De ha gyerek van a háznál, netán cica, kutyus, állandóan takarító nagyi, akkor jobb bezárva tartani
2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi ilyesmitől nem kell félnem. A gép az íróasztalban van (kb mint itt: [link] ), csak nálam nagyobb a hely.
2011. jan. 8. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
a legjobban akkor jársz, ha kivágsz a ház tetejére egy kört, és oda fúrod a szívó ventillátort! :D
2011. jan. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy ha veszel egy ventilátort amivel magadat hütenéd nyáron, kissebb fajtát asztalit, és azzal fujod a gépházat oldalról persze levett oldallal :D csak ahhoz kikell furni baloldat az iroasztalt hogy érjen valamit vagy kivenni onnan a gépet
2017. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!