Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagyogat a gépem?

Miért fagyogat a gépem?

Figyelt kérdés
Egy fél évnél fiatalabb, keményebb hardverű pc-m van.( Phenom II X4 3,00 GHz, 8 GB RAM, Radeon HD 5670 1GB) a procihasználat és a ramhasználat is 20% alatt van amikor egyszercsak lefagy. 2-3 percig meg se mozdul. Többféle böngészőt feltettem, töredezettségmentesítettem, víruskeresést csináltam,mi lehet még a baj?
2011. jan. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elér valamennyi hőfokot, és ott a felsorolt alkatrészek bármelyike hibájából lefagy. Aztán visszahűl, és minden megy tovább. Kezdd el a legegyszerűbbel. Szedegesd ki a ramokat egyesével. Ami nélkül nem megy a gép, csere. Sajna ez egy ilyen dolog.
2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha vírus és egyéb program nem, akkor én egy driver hibára gyanakodnék (esetleg ütközés van).


Próbáld meg feltelepíteni a legújabb drivereket! Lehet, az segít.


Meg esetleg futtass le egy HiJackThis ellenőrzést, hátha fut a háttérben valami reklámprogram, vagy hasonló, amit blokkol a vírusírtó, de nem jelzi. Láttam már ilyet :)

2011. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:


Elsőnek: Sajnos ez nem lehetséges, mert garanciás a gép, le van matricázva.


Másodiknak: Köszönöm, de a HiJackThis és az Avast se segített a dolgon. Drivereket még az eredetivindóz felrakása előtt frissítettem.

2011. jan. 8. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha garis akkor vidd vissza sztem.
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:

Drivereket még az eredetivindóz felrakása előtt frissítettem


Azt hogyan? Ha nem volt fent a windows, akkor hogy telepíted fel a drivereket?:D


Amúgy vidd vissza gariba. Ott van, hogy hol vannak garanciális szervizek, egyikbe beviszed, és ők megcsinálják. Hozzáteszem, nekem is volt matricás gépem, simán le lehet szedni a matricát, utána meg vissza tudod ragasztani szépen. Gyakorolni kell, de másodikra menni fog.

2011. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!