Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hangom, de erre lehet...

Nincs hangom, de erre lehet megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma op.rendszer csere volt egy Fujitsu Siemens Amilo La 1703-as laptopon. Mindent fel tudtam telepíteni, csak a hangot nem. A hivatalos Fujitsu honlapon is csak a Windows Vista és Windows XP számára van feltéve Driver. Szóval nem tudom mi a teendő. :( Esetleg valami más program?
2011. jan. 8. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
szóval win 7 ed van igaz? akkor a vista driver lehet menni fog!
2011. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen win7-em van, de már próbáltam a vistásat és az sem működött, pontosabban a telepítés elején hibát írt ki.
2011. jan. 8. 22:04
 3/8 anonim válasza:
Ha 64bit-es oprendszer raktál fel akkor 64bites drivert szedj le hozzá.. Ez is lehet esetleg hiba.
2011. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
32bites, és home premium
2011. jan. 8. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy behalt a hangkártya
2011. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem , nem halt be. Nekem is ilyen problémám volt a Fujitsu Esprimo V5515-ömmel, de a Vistás drivert kell Vista kompatibilitási módban feltenni. (jobb klikk a telepítő ikonjára, Tulajdonságok/ Kompatibilitás fül. Ott állítsd be a legördülő listából a Windows Vista-t (service pack nélkülit) 99%-ra merem állítani, hogy ez a gond.
2011. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előző: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, megoldódott a probléma. Nem 99% hanem 100%-os válasz volt. Még egyszer köszönöm!
2011. jan. 10. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán köszönöm :) Ha lenne rá módod megköszönném, ha értékelnéd a válaszomat :D Azért írtam 99%-ot mert azt az 1-et tartsa meg az ördög! :)
2011. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!