Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet 3 RAM egyszerre?

Lehet 3 RAM egyszerre?

Figyelt kérdés
van 1 asrock 4coredual-sata2 alaplapom, és abban most van 2db 1-1gb-s ddr400as ram, és vennék egy 2gb-s ddr667es ramot, megoldható hogy egyszerre mind a 3 benne legyen? és a ramok mennyire eszik a tápot?
2011. jan. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. Ennek különböző okai vannak, ritka esetben működik, nekem nem ment, főleg hogy én csak különböző márkájú ramokat akartam összerakni. Neked még különböző a mérete is, szal az nem menne. Párosnak kell lennie, és lehetőleg egy azonos méretűnek.
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Nem használhat egyszerre DDR1 és DDR2 RAM -okat. Ez egyébként minden hybrid alaplapnál így van, és fel is hívják rá a figyelmet a kézikönyvben.
2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyorsabbá nem fogod tudni őket még ha 533-as ddr1et is teszel mellé, mert a memóriák mindig az alacsobb órajelen ketyegnek, szóval maximum még egy 400as ddr1et érdemes bele rakni!
2011. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!