Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lenne ezt a tápot...

Érdemes lenne ezt a tápot megvenni?

Figyelt kérdés
[link] Jó fajta?
2011. jan. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire kellene???
2011. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Számítógép tápellátására.
2011. jan. 8. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
írd le a géped teljesítményét és azt h mire kell.Pl naon jó grafikájú játékokra kell, v csak néhány kisebb progi futtatására stb. csak úgy tudnak segíteni ha leírod.
2011. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Asus A7N8x-x alaplap,AMD 2500+ barton processzor, WD 500Gb merevlemez, CD meghajtó,SB hangkártya, Ati radeon 9800pro videokártya(lesz remélhetőleg). Ennyit tudok róla mondani. köszönöm a segítséget. :) Nem játszok,ha igen akkor is csak régebbi játékokkal. Viszont sokat megy a gép ( vagy is menne mert egyenlőre még másik gépem van , mert ahhoz még nincs táp amit leírtam).
2011. jan. 8. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem elég lesz.
2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem az lett volna a kérdés, hogy elég lesz-e hanem , hogy mennyire megbízható.?
2011. jan. 8. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb ilyen a gépem, csak egy MSI alaplap, kicsit gyengébb videókártya, és egy Codegen 350w-os táppal megy 2,5-3 éve, semmi baja nem volt+ overclockot is bírta(bár az a proci sztorija...), eddig ezzel nem volt bajom, és a Thermaltake az azért jóval jobb márka, szóval szerintem jó lesz ez! ;)
2011. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!