Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobb lenne így a hűtésem? Ha...

Jobb lenne így a hűtésem? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

Van egy intel hűtésem: [link]

amin valahogyan leégett a ventillátor, de ez nem jelentett gondot, egy cd meghajtó tálcakiadó motorjából csináltam rá egyet házilag, mert az pontosan 5v-os!

Agy ami eddig terhelés alatt 54-57 fokos volt az most csak 35-40 fokra esett vissza, de mivel egy intel pentium proci van benne, és elkezdtem húzni, 2,4-ről 2,8-ra így szinte majdnem ugyanazok az értékek jelentek meg!! volt még olyan is, hogy 63 fokos is volt.

De ha kifúrkálnám a hűtőbordát oldalról! így:

[link]

Akkor jobb lenne a hűtése a levegő jobban áramolna?


2011. jan. 8. 10:55
 1/2 NoSleeping ***** válasza:

Üdv!

Ami jól működik, abba ne nyúlj bele! Hogy ha a procid 35-40fokos húzva is, akkor a hűtő jól teszi a dolgát, felesleges kifúrkálnod. És szerintem nem tenne jót a hűtésnek, így is elég jól áramlik a levegő az ilyen hűtőkben!

Ha többet akarsz, akkor 4ezerért kapsz CoolerMaster hűtőt, az jobban hűt. De ne fúrkáld!

2011. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

okés, köszi!!

Csak azért kérdeztem, mert még tovább akarom húzni a procit, ami ugyebár majd lassan feszültségemeléssel is jár, és így aztán a házat is fűthetem vele, ha nincs elég hűtése!! :)

2011. jan. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!