Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Laptop-ról?

Figyelt kérdés

[link]


(Tudom h szlovák az oldal, de csak így sikerült megtalálnom.Viszont a lényeg ott van mellette érthetően, függetlenül a nyelvtől)


2011. jan. 7. 20:49
1 2
 1/14 bp1985 ***** válasza:
Asus-t ne vegyél. Szervizesként mondom neked, nem márka fanként. Acer, dell, lenovo, hp. Ezeket megveheted nyugodtan. Sony-val is van baj, bár az is jobb még, mint ez.
2011. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hmm értem... és kifejtenéd jobban ha megkérlek, hogy miért ne vegyek asus-t?... hamar elromlik vagy esetleg más "problámák" vannak vele?
2011. jan. 7. 21:20
 3/14 anonim válasza:

A cz domain szerintem inkább cseh.

A laptop pedig jóval jobb lenne egy Intel Core i3 vagy i5 processzorral, de minden attól függ, hogy mire szeretnéd használni.

2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
[link] ... tessék itt van szlovák domainban :) én főleg netezésre, és filmnézésre használnám. Persze azt nemmondom h nem próbálnák ki pár (új) játékot.
2011. jan. 7. 21:26
 5/14 bp1985 ***** válasza:
Abból jön vissza a legtöbb. Viszont érdekes, mert alaplapjai viszont jók. De a notebookjai valahogyan nem. Hibái változóak, konkrétat nem tudok mondani, de kijelzőhibás is van közöttük. Volt már egyszeerűen halott alaplapos, volt halott cpu-s, volt halott memóriás 2 naposan, stb.
2011. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi az eddigi válaszokat :)
2011. jan. 8. 00:58
 7/14 anonim válasza:

Ezen az oldalon olvasgathatsz a laptop-ban lévő grafikus kártyáról (hogy teljesít játékokban, mire elég):

[link]

2011. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Mihez akarnad hasznalni?

Mert pl ha vonaton napi 2x1,5 ora uton akkor az akksira is erdemes figyelni, de nem erdekes a VGA kartya annyira, ha pl nem akarsz jatszani rajta. Szal mire hasznalnad?

2011. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
játszásra főleg :D
2011. jan. 29. 18:28
 10/14 anonim válasza:

Az elozo vagyok.

Kozben latom, hogy vak vagyok, szoval gyakorlatilag harom valasztasod van:

1, jatekgep - draga, "jo" vga kartya. Amit erdemes rola tudni, hogy soha nem fog ugy menni mint az asztalin a jatek.

2, minosegi business noti - fem noti, tartos anyagokbol, cserebe draga es alacsonyabb teljesitmenyu, mint az atlagos notik.

3, consumer noti - gyenge VGA, jo egyeb teljesitmeny, jellemzoen muanyag burkolat es anyagok.


Kijelzo:

matt - business; fenyes - consumer + jatek


Ez a harmadik kategoria, amit linkeltel szerintem. Mennyi ez magyar penzben?

2011. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!