Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy új asztali gépet,...

Vennék egy új asztali gépet, és akarom tudni h szerintetek mik lennének a jó paraméterek, és hogy kb mennyibe kerülne ez?

Figyelt kérdés

elég bivaly gépet szeretnék, de 160 ezernél többet nem nagyon akarok rá költeni. monitor, egér, billentyűzet és egyéb perifériák mind rendelkezésre állnak, csak a gépet szeretném lecserélni. szerintetek hány magos legyen a proci, milyen gyártmány? videókártya, ram stb... úgyis írtok amit tudtok ;)

a lényeg az h játékra kéne. a válaszokat előre is köszönöm


2011. jan. 6. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
1et tudok javasolni, várd meg a sandy bridge procikat, sztem megéri, és abba fektess bele. VGA terén passz, Gf460/560, oder Ati 6870 kb. Táp, egy ágú 35-40A körüli normális darab. Merevlemez, 500gb 1 tányéros.
2011. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Készet ne vegyél, hanem egy kisebb boltban rakass össze egyet, úgy, hogy beleférjen az árba. Akkor nem érhet meglepetés
2011. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sietős akkor egy 4 magos i5 4 giga ram egy 6870 vagy felette, meg egy jó giga lap. Ennél jobb nem hiszem h kell. Ha ráérsz akkor lehet érdemes várni kicsit, ahogy az első mondta.
2011. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem sietős, 2-3 hónap belefér
2011. jan. 6. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

szekalmix dehogynem, érheti meglepetés... nézd meg ezt az oldalt: [link]

ha jót akarsz amgadnak ott rakd fel a kérdésedet. ők legalább tudják hogy mit beszélnek. amúgy szerintem hd6870 nem fér bele a 160 ezerbe

2011. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Azt írtam, hogy NE vegyen kész gépet!

Rakassa össze az igényei és lehetőségei szerint. Bocs, ha félreérthető volt

2011. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értettem félre, de amit a boltban raknak össze annyiból amennyid van rá, az is lehet szar.
2011. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!