Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől van, hogy az első...

Az mitől van, hogy az első indításnál sosem látja a gépem a Satás merevlemezem de ha újraindítom már tökéletesen látja? Minden bekapcsolásnál újrakell indítanom a gépet.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert samsung
2011. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Tényleg Samsung... Én azt hittem a Samsung az egy jó márka.
2011. jan. 6. 20:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs rá valami megoldás?
2011. jan. 6. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy Samu....
2011. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha biztonságban akarod tudni az adataidat akkor veszel WD-t de inkább seagate barracudát a samsungot meg elsüllyeszted. van tapasztalatom vinyókkal, samsungot sohatöbbé.

első

2011. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

két 160as samsungom is volt amin az xp volt azt mindig ujra kellett inditanom ugy mint neked. amikor meguntam akkor feltelepitettem a másikra amin addig csak adatot tároltam, hátha az jobb lesz. na azzal elindult egyből, viszont roppant érdekes módon heti 3-4 kékhalált kaptam ami addig nem jelentkezett. kb 1 hónap után amikor dolgoztam és a kékhalál miatt félbeszakadt egy word munkám akkor fogtam és a kukába b a s z t a m mind a két samsung vinyót. utána 160 gb-s western digitalom lett amivel semmi bajom nem volt, a gépemet 1 év után adtam el és az a vinyó tudomásom szerint mind a mai napig üzemel. mostmár kb 3 éves. most egy 500as seagate barracudát használok. kicsit gyorsabb mint a WD és megbízhatóságra szinte ugyanaz bár csak 1 hónapja nyúzom de ezidő alatt előjöttek volna a turpisságok. ahol vettem üzletbe a gépemet ott azt állították hogy a seagate kicsivel még megbízhatóbb is mint a WD. hát nemtudom lehet. erről nem nyilatkozok, de valószínűleg igaz.


jöttek nekem a samsung vinyósok meg másnak is hogy csak kifogtad bárkinél előfordul...hát a nagy büdös francokat. 100ból 50 nél előfordul? hát bazze ne forduljon elő.


ennyit a samsungról.

remélem meggyőztelek :D

2011. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor tessék:


A jelenlegi gépembe 2db Samsung, és egy Seagate van.

A legöregebb az 1.Samu (3éves) és soha egy hibája nemvolt és még most sincs. Utána jött egy WD, bírt vagy 1 évet...

Helyette jött a Seagate. Mostanában lesz, hogy 2 éve vettem.

A legfiatalabb pedig a másik Samu. Ez kb 1 éves, semmi baja. Mindegyik köszöni, 100%-os állapotban van.

Azt tudnod kell, hogy nagyon sűrűn vándorolnak nálam az adatok, és maguk a HDD-k is. Remélem látható, hogy semmi baj a Samukkal. És az utolsó kommentelő most fog megutálni, de bizony vannak hibás darabok. Viszont nem mind az!

2011. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vannak hibás darabok csak tapasztalatom szerint durván 10szer annyi hibás darab van mint a másik gyártóknál
2011. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem ez a HKC, Codegen féle tápnak csúfolt haláldoboz lenne, kapásból nem ennyí HDD menne vissza.

Ez viszont minden HDD problémája.

Nameg a Samuk érzékenyebbek a rázkódásra. Sajnos ez tény.

2011. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem corsair alatt se voltak jobbak a samsungok.
2011. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!