Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tudni erről a...

Mit lehet tudni erről a boltról? Pclap.hu - Egy gépet néztem ki náluk. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a boltot? A weboldaluk ugyanaz, mint a nevük, [link] - Több boltot megnéztem, de itt a hosszú garancia meg a vicces szövegek tetszettek meg, viszont nem hallottam még róluk, és kíváncsi vagyok, milyen tapasztalatok voltak velük kapcsolatban.
2011. jan. 6. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lehetek öszinte akkor DRÁGA !!
2011. jan. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, lehetsz őszinte, azonban inkább konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem az árral kapcsolatos véleményekre.


Egyébként megnéztem legalább 10 bolt kínálatát, ez nem drága, hanem inkább közép mezőny árban, és többet kínálnak szolgáltatás és garancia szinten, és a weboldaluk alapján normálisabbnak tűnnek, mint a legolcsóbb helyek, és őszintén szólva nekem ez többet számít, mint az az 1-2 ezres árkülönbség.

2011. jan. 6. 09:31
 3/8 anonim válasza:
Én vásároltam náluk számítógépet, és ami a legfontosabb: korrekt volt a garancia! Használt volt a gép, egy pár hónap után megállt, - hűtőventilátor - bevittem, és helyben kicserélték, azóta is működik!
2011. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, tényleg korrektek, ritka az ilyen a PC boltok között. Nekem eddig szinte csak rossz tapasztalataim voltak...mit számít pár ezer forint, ha mire hazaviszed széthullik...én egy újpesti PC üzlettel jártam így..és mikor visszavittem..ne tudd meg...még én voltam a rossz! Ott kellett veszekedni, vissza sem adták a pénzemet...hányinger milyen emberek vannak. A PcLap nekem kellemes meglepetés volt, remélem meg is marad ez a hozzáállásuk!
2011. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bátran tudom ajánlani ezt a boltot. Többször is vásároltam Tőlük, és mindig meg voltam elégedve a termékkel. Mivel visszatérő vásárló voltam, többször kaptam ajándékot is a vásárlás után. Nagyon meglepődtem, és persze örültem is neki.
2011. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm, pont ilyesmire voltam kíváncsi, hogy miket tapasztaltatok. Az megnyugtató, hogy garanciális probléma esetén is korrekten intézkednek.


Jan 15-e körül lesz pénzem, akkor veszem meg a kiszemelt gépet, ha még meglesz, addig várok még, hátha jönnek vélemények.

2011. jan. 8. 22:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Na megvolt a nagy vásárlás, tényleg jó kis PC bolt, és rendes volt az eladó is! Én voltam egy kicsit béna de segítettek:


Kinéztem egy gépet még a hét elején, de a vásárlás napján nem ellenőriztem, hogy van-e még belőle. Persze nem volt, de mondtam az eladónak, mit szeretnék, és mondta, hogy megoldja, mert van egy hasonló félkész számítógép, csak kb fél órát kell várni, amíg összerakja teljesen vagy ha gondolom, jöjjek vissza, addig készen lesz. Bedobtam addig egy sört a szomszéd Pubban, mire visszamentem, már ott volt elkészítve a gép, és még a srác kért elnézést, hogy nem pont 2.6-os processzor van benne, mint amilyet eredetileg kinéztem, mert csak 2.8-ast talált, de azt megkapom ugyanolyan árban:) Egy régi memóriát is vittem, azt meg még beszámította a gép árába!


Úgyhogy csak jót tudok mondani róluk, nyugodtan vásároljatok a PCLAPnál. Szerintem tavasszal beújítok náluk egy TFT monitort is.

2011. jan. 21. 22:25
 8/8 anonim válasza:

Lájk :)) Mindig szívesen megyek a srácokhoz, pörögnek, mint a gép, és mindig pozitívak... szaktanácsra nem nagyon van szükségem, mert én is szakmabéli vagyok, de valahogy mindig azt érzem, hogy biztosak akarnak lenni benne, hogy megfelelő alkatrészt választok-e, mert megkérdezik, milyen pc-be kell.


Most pl meghívtak egy üdítőre is, pedig nem vettem semmit :))

2011. okt. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!