Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső HDD-nél mennyi egy jó...

Külső HDD-nél mennyi egy jó fordulatszám?

Figyelt kérdés

7200 fordulat/perceset néztem

[link]

ez az. szerintetek ez jó?


2011. jan. 5. 14:52
 1/8 anonim válasza:
Szerintem jó és az ára is az.
2011. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendszerhasználat, vagy kis méretű fájlhasználat esetén (képek, dokumentumok, játékok fájljai) a 7200 rpm a jó választás, mert fontos a gyors elérés.

Kizárólag adattárolásra (videók), és nagy méretű fájlok tárolására elég az 5400 rpm.

2011. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az oldalra mutató link eredménye:

e/Merchant maintenance page

Service unavailable. Please try again later.


ami NEM lényegtelen, az USB 2.0 mellett legyen eSATA csatlakozója !

uis; Az eSATA csatlakozó 1500 megabit/s-os adatátviteli sebességet tesz lehetővé abban az esetben, ha a számítógépen van ilyen bemenet.

az eSATA csatlakozó által biztosított sebesség akkor értékelhető legjobban, ha figyelembe vesszük, hogy az USB 2.0 csak 480 Mb/s, a FireWire pedig 800 Mb/s-ot tud.

2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót nem értettem!
2011. jan. 6. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az alaplapodon van eSata csatlakozó, ami ki van vezetve hátulra (ahová bedugod az összes csatlakozót), akkor érdemes olyan külső venni ami szintén eSata csatlakozós, mert sokkal nagyobb sebességet képes elérni mint az USB2.0

Persze ha nincs a gépen ilyen külső csatlakozó, akkor nem marad más lehetőség a külső eszköz csatlakoztatására mint az usb-kábel.

2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az eSata az milyen??
2011. jan. 6. 16:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nekem laptopom van!
2011. jan. 6. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Értelemszerűen a külső eszköznek és a gépnek is kell lennie ilyen csatlakozónak.

2011. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!