Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop Hálókártya hiba?

Laptop Hálókártya hiba?

Figyelt kérdés

a laptopomon(3éves) egyik napról a másikra elkezdett akadozni,lassulni az internet. más laptopokon rendesen megy tehát nem router,modem,adsl hiba. vírus nincs a gépemen.

hogyan lehet kideriteni mi okozza?


2011. jan. 4. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben letöltenék egy linux live CD-t, elindítanám róla a gépet, és tesztelgetném egy picit a netet.


Ha a mostani rendszeredtől teljesen független linux alatt is rossz, akkor tényleg lehet hardverhiba. Ellenkező esetben meg lehet keresni a problémát vagy csak újrarakni az egész gépet.


[link]

2011. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.


kipróbáltam egykét dolgot:


-netről letölteni csak nagyon lassan tudok

-speedtest.net csak szenvedett, végül én állitottam le


-cmd.exe-vel a pingelés tökéletesen működik folyamatosan is (10-20ms-el). viszont amint mozillában frissíteni próbálok akkor az ugyanugy lassan történik és a folyamatosan futó pingelés megakad és felugrik 3-4000ms-re.

2011. jan. 4. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoftveres hibának tűnik. Nézd meg azt a linuxot is.
2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!