Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem enged belépni a router...

Nem enged belépni a router beállítások lapjára. Miért?

Figyelt kérdés
Szükségem volna rá, mert egy frissen telepített pc-n nem kapcsolódik a netre (nincs kapcsolat vagy korlátozott), ezen a laptopon pedig statikus IP cím van beállítva. Adott a router konfigurációjának címe (192.168.1.1) a jelszó és a felhasználónév is megvan. Egyszerűen nem tölti be a címet. Miért?
2011. jan. 4. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen a router típusa: ASUS WL-520GC.
2011. jan. 4. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem ilyet csinál, kihúzom a routert a konnektorból és visszadugum.. de volt hogy ha másik böngészővel mentem rá, akkor betöltötte...
2011. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kikapcs -> reset gomb -> bekapcs.

(Mármint a routeren, nem a gépen.)

2011. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen és akkor hátul az utp kábelt másik lukba dugtam és úgy beengedett.
2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 roland222613 válasza:
nekem is ez a problémám és már próbáltam midnent, de semmisem jó, de nekem abban külömbözik, hogy jó volt csak vmit állogattam azt 1 szer csak kidobott és azóta nem tölt be az oldal...
2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!