Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet használni a...

Hogyan lehet használni a memóriak. Olvasómat?

Figyelt kérdés

Heló,van egy philips x57 es laptopom és elvileg van benne kártyaolvasó csak én nem értek ehhez a részéhez kép alapján valaki tudna segíteni hogy hogyan működik?

[link]


2011. jan. 4. 14:11
 1/7 BeerHunter ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem az a kártyaolvasója. Oda ilyet lehet berakni, ha jól tudom. Ha mégsem, akkor majd jön valaki és felhomályosít:)

[link]

2011. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom :S lehet... köszi azért
2011. jan. 4. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól szóltak előttem, az PCMCIA bővítőhely. Olyan, mint asztali PC-n a PCI slot. Különböző hardvereket dughatsz be, ami nincs a laptopon gyárilag.
2011. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A memóriakártyához adnak egy adaptert, egyfajta tokot, amibe bele kell tenni. Ez arra jó, hogy ne legyen olyan picike, könnyebb legyen bánni vele. Utána azzal együtt rátszed erre a tálcára, ahová passzol a mérete és alakja, majd vele együtt betolod a tálcát a helyére. Valami ilyesmi, próbálgasd, elkrontani nem nagyon tudod.
2011. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy az előbbieknek van igazuk, nem tiszta a kép. Ha nem passzol, akkor tévedtem.
2011. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van egészében..

2011. jan. 4. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj! :D


Ne tologass bele semmi memóriakártyát. :D:D:D Az csak a porvédő. Azért van benne, hogy a réz érintkezők ne porosodjanak be.

Bővítőhely!!!


Memóriakártya olvasó csak egy kis nyílás, 3cm széles 5 mm vastag (pict nagyobb, mint egy SD kártya) és abban is van egy kis porvédő műanyag!

2011. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!