Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra szerintetek? Intel-Cor...

Játékra szerintetek? Intel-Core2Duo 3.2GHz,6MB cache, vagy Core2Quad 2.66 GHz,4MB cache?

Figyelt kérdés
Én az előbbire gondoltam, de nem vagyok biztos benne. Gondoltam kikérem mások véleményét is, így hajnal tájt.
2011. jan. 4. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 4 magosra szavaznék. De még inkább akkor valami újabb széria, i3 vagy i5, pénztárcádtól függően.
2011. jan. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen kifutott modellekre nem biztos hogy szánnék pénzt, esetleg ha használtam olcsón hozzá tudsz jutni.
2011. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem függsz az alaplaptól, akkor inkább valami Phenom II.


Ha függsz tőle, akkor számolj utána, lehet hogy egy új alaplappal együtt is kijössz olcsóbban.

2011. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kb egy órája eldöntöttem, hogy alaplapot váltok...ugyan annyira kijövök kb, csak nagyobb lesz a teljesítmény.
2011. jan. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!