Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Linksys wrt54gc ver.2. 0 wifis routert?

Figyelt kérdés
Összekötés pipa, a router IP címére fel tok menni, a ledek jelzik hogy minden jól be van dugva, de hiába próbálom feltelepíteni nem megy, amit kaptam hozzá CD-n nincs rajta a driver-e és neten nem találom (csak ver 1.0 és 3.0 van!)
2011. jan. 2. 23:03
1 2
 1/11 czibles ***** válasza:

nem kell hozzá semmilyen driver, nem kell telepíteni semmit.

ha be tudtál lépni a routerbe, akkor ott be állítod az internet kapcsolatot, esetleg a WLANt és kész.

ehhez viszont csak a használati utasítás kell, ha nem megy magadtól.

2011. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Röviden le tudod írni hogyan kell (nincs használati utasítás, mert egyik ismerősömtől kaptam)
2011. jan. 2. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:

böngészőbe 192.168.1.1

felh.név és jelszó admin

itt elég egyértelmű lesz, az oldal szélén minden beállítási pontot leír a felület

2011. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
próbálom de nem megy... néha be tudok lépni a 192.168.1.1-vel, néha nem. 3X végigjátszottam az összes lépést. de mindig ugyanaz van. Router működik (ledek mutatják) de azon kívül semmit sem csinál :S
2011. jan. 3. 00:44
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet fixen van kiosztva az IP a gépeden, és más IP range, mint a routeré...
2011. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na most elméletileg megy, de előbb amikor kikapscoltam a gépet megszakadt a wifi is :S ötlet?
2011. jan. 3. 02:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad ,általában 3 nap szokott lenni másoknál a router beállítása,szerintem az alatt te is megleszel vele.
2011. jan. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak hogy ne legyen egyszerű az életem most ezt csinálta:

Beállítottam mindent és ment a net és a wifi is, ma reggel még mielőtt bekapcsoltam a gépet ment a wifi, de amikor bekapcsoltam a gépem se wifi se net a gépen.

2011. jan. 3. 12:35
 9/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanezzel a routerrel van gondom. Mindent megcsinálok, kattintok a status fölre, ott nekem két gomb van, disconnect és connect. Ha a connectre kattintok akkor pár másodpercre eltünnek a gombfeliratok majd visszajönnek és ennyi, kapcsolat nincs...Mi lehet a probléma??
2012. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én úgy oldottam meg a problémát hogy újat vettem :D (am javíthatatlan, vagyis feleslegesen drága javítani)
2012. jan. 4. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!