Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok 2 op. Rendszert...

Hogy tudok 2 op. Rendszert rakni egy winchesterre?

Figyelt kérdés
Win7 és WinXP lenne a két op.rendszer.
2011. jan. 2. 21:24
 1/6 czibles ***** válasza:

2 partícióra bontod a vinyódat. egyik partícióra megy az XP, a másikra a Win7.


(szétszedheted 3 fele is és akkor 3.ra meg mennek az adataid)

2011. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az XP-t telepítsd elsőként, ez nagyon fontos másképp kezdheted előröl az egészet!
2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony ez fontos én tapasztalatból mondom, pontosabban a tesóm tapasztalatából, mert felrakta a win 7-et, de ő a régebbi játékaival is akart játszani (cod1, cod2 stb), és felrakta az Xp-t is na de amikor meg a win 7-et akarta betöltetni, nem jött össze a dolog, mert úgy tudom, hogy az xp nem ismer fel nála újabb op rendszereket, és a gép automatikusan xp-t tölt be! Szal. ha az xp-t teszed fel előbb akkor be tudod bootoltatni a gépet mind a 2 oprendszerrel!
2011. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! találtam egy olyan nevű progit h Virtual PC és azzal lehet Win7-re virtuálisan rakni egy WinXP-t :P
2011. jan. 7. 08:37
 5/6 czibles ***** válasza:
azzal számolj, hogy ha XP-n játszani is szeretnél, akkor igen csak erős gépre lesz szükséged.
2011. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem a legerösebb a gépem de elég erös :P és már játszottam a virtuális XP-n :P
2011. jan. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!