Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs a gépemen hang?...

Timiiike kérdése:

Miért nincs a gépemen hang? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most lett újra rakva az xp, mindent feltelepítettem amit kellett, de valamiért nincs rajta hang olyan mintha nem is érzékelné hogy be van dugva a hangfal. Eddig nem volt vele gond csak mióta újra lett rakva. Mit lehet ezzel csinálni?
2011. jan. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiányzik a hangkártya drivere,cica:)
2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen hálózati kártyával szerintem nem volt a gépbe jól csatlakoztatva kiszedtem és visszaraktam amikor bekapcsoltam előhozta hogy új hardvert talált és működött

a hangal is volt problémám ott a driverbe be kellett álítani mert ott volt valami kikapcsolva

2011. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha a hangkártyát nem raktad fel újra, akkor nem sokra mész a bedugott hangfallal :)
2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de fel lett rakva.. de így se működik
2011. jan. 2. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Vicces lehet,de elő szokott fordulni,hogy van integrált hangkártya is az alaplapon és van egy külön is.Te pedig a másikat telepítetted,mint ahova dugtad.


Ha nem ez,akkor ajánlom a driver genius nevű progit,bár elég nehéz hozzá működő serialt találni.

2011. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs,ha úgy érzed,hülyének nézlek,de hangkártya telepítés után volt újraindítás?
2011. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt, főleg hogy alapból kéri az újraindítást
2011. jan. 2. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyik eset sem áll fenn,akkor vagy rossz drivert tettél fel,vagy valami nem jól sikerült,esetleg hardverhiba.Más ötletem nincs.
2011. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rajál fel egy képet az eszközkezelöröl
2011. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!