Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra laptopot, de milyet?

Játékra laptopot, de milyet?

Figyelt kérdés
Laptopot 160e-ig ami tökéletes játékra
2011. jan. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt ma már megkérdezted 1x.

Leírom ugyanazt.

Laptop nem játékra való, vegyél PC-t!

Van gamer notebook, pl. Dell Alienware, ami kb 900e Ft egy rendes összeállításban!

2011. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam!
2011. jan. 2. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond h azt nem én írtam!
2011. jan. 2. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Félig van igaza az előzőnek, tény játékra az asztali gép való, de nem azt jelenti hogy a laptop teljesen alkalmatlan.

A lényeg hogy ati Hd4000-HD5000 szériás kártya legyen benne minimum vagy valami jobb nvidia, Intel Gma nevű integrált kártyákat felejtsd el.

De high grafikát így is felejtsd el a 2008-2010-es játékoknál.

A hűtés is fontos amd proci a laptopokban jobban melegszik ezért én intel procisat ajánlok, ami min 2 magos.

A legjobb ár-érték aránnyal rendelkező laptop az Msi(2 év garancia), és az Asus.

Ezek közül válogass:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


160 000 Ft-ért ezekből jobbat nem lehet kihozni.

Válogass kedvedre.

2011. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Intel HD VGA-m van és nfs Shift, H.A.W.X és egyéb játékok is futnak rajta zökkenés nélkül, lehet min, med. grafon de futnak.

Cod2-ben full grafon minden max, 1600x900-ba van 150 fps ezzel a kártyával.


A másik meg a notebook nem azért nem való játékra mert nem elég jó hardverben, hanem mert a hűtése nem úgy megoldott hogy játszani lehessen és tartósan legyen terhelés alatt a vga.

Hosszútávon ez káros a gépnek mert a hűtése nem olyan mint PC-n, ezért hosszas játékkal töltött órák után problémáid akadhatnak.

Bnőm gépében ezért szált el a DEDIKÁLT! VGA, mert sokszor volt a gépen játszva és a folyamatos meleg üzemmód miatt elszállt.

2011. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát pont a hűtés miatt ajánlottam én az intel procisakat!

Hardverben sokkal gyengébbek a laptopok, és hűtésbe is rosszabbak. Az egyik kritérium a laptop céljából fontos, a másik pedig a pénztárcáéból...

Szerintem ez egyértelmű!

2011. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!