Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindenkinek ilyen a core2duo...

Mindenkinek ilyen a core2duo procija?

Figyelt kérdés

Leszedtem egy programot ami leírja a hardverek tualjdonságait és a processornál ezt írta:


CPU típusa:(Core2Duo) Intel Pentium III 2*2800Mhz

Nekem az a furcsak hogy pentium III?

Ezeknek nem pentium IV-nek kéne lenni

?:)

Nem igazán értem!:)


Meg még az érdekelne hogy az alaplapom Bios verziója 0313-as. Az internet azt írja hogy a Core2Duo e7400-as procihoz (az van nekem is) 0315-ös frissités szükséges.

Érdemes frissíteni?Vagy ha megy rendesen akkor inkább ne?

elörre is köszi a válaszokat.


2011. jan. 2. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek már nem az a neve, hogy Pentium 4, hanem hogy Core 2 Duo. A Pentium 3 pedig hülyeség nyilván, ne higgy egy ilyen programnak.

Ha rendesen megy (ezt honnan tudod?), akkor én nem frissítenék, de szerintem nem tudod megállapítani, hogy rendesen megy-e. Lehet, hogy nem pörög max órajelen például.

2011. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amivel hiteles adatot kapsz: everest, ill CPU-Z
2011. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
az everest már aida64 néven fut :)
2011. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hali köszi szépen!

Leszedtem az aida64-et és nem jót dobott ki :/

Azt írja hogy Cpu típusa: Core2Duo e7400 1600Mhz.

A 2800 Mhz helyett csak 1600Mhz?:O

Valamelyőtök tudna nekem adni egy msn vagy email címet ahol tudnátok segíteni meg küldök képet hogy mit ír pontosan elörre is köszi :)

2011. jan. 2. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

az az 1600 szerintem az intel speedstep szorzóállító cucc, amivel csökkenti az órajelet, így a fogyasztást is.

nem kell megijedni, terhelésnél felpörög újra 2800-ra :D

2011. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!