Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet, hogy ez hiba?

Lehet, hogy ez hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy új laptopot. Azt vettem észre, h. az internetkábel csatlakozófeje egy picit lötyög a csatlakozó lyukban. Nálunk routerrel van megosztva az internet. A szolgáltatótól jövő "eredeti" kábel feje nem lötyög, viszont a boltban vett kábel feje igen. Ez hiba?
2011. jan. 2. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nem!

Miutan irtad hogy bolti kabel, szolval nem magadnak cimpelted ra. Az a lenyeg hogy benne legyen. Ha mozog egy kicsit benne, az nem baj.

2011. jan. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs net a laptopon és a kérdező arra gondol,hogy azért nincs mert lötyi a madzag.
2011. jan. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van Internet, csak néha elmegy, mikor kicsit kilötyög. Csak az érdekel, hogy hiba-e az, ha a bolti kábel fejének kicsit tág a bemeneti nyílás. De annak a kábelnek, ami a szolgáltatótól jön, annak nem.
2011. jan. 3. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
elfogyott a kenyerünk. szerintetek vegyünk másikat? dilemmába vagyok esve
2011. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hülye válaszokból nem kérek.
2011. jan. 5. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mi meg a hülye kérdésekből nem kérünk.
2011. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, h. miért érez vki kényszert arra, h. másokba értelmetlenül belekössön. Képzeld el, h. nem kötelező válaszolni.

De különben sem értem, h. miért érzed ezt hülye kérdésnek. Sokáig kellett spórolnom, nyáron és a hétvégéken diákmelóznom, h. összegyűjtsem a notebook árának egy részét, amit anyum egészített ki. Ez az első notebookom, így nincsenek akkora tapasztalataim. És mivel nem volt éppen olcsó gép, ezért fontos nekem, h. minden részlet rendben legyen. Hiszen nem tudok két havonta újat venni. Ha már ennyi pénzt kiadtam érte, szeretnék meggyőződni arról, h. az amit írtam hiba vagy sem, mert nem mind1.

2011. jan. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!