Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi törénhetett? Mi a megoldás?

Mi törénhetett? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A monitorom kontakt hibás, és ha nem jól érintkezik, akkor pirosas a kép. Ilyenkor rácsapok kicsit a gépre megrezzen a kábel és helyreáll a szin. Legutóbb filmezés közben kellett rácsapnom, a gép újraindul, már az adatoknál a boot előtt nem tudom milyen error, és azóta azt jelzi, hogy nekem van floppy meghajtóm, és rinyál, hogy formázzam, pedig nincs is floppy meghajtóm. Ötletek?
2010. dec. 31. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Vazz most vettem észre, hogy a dátumot és az időt is megváltoztatta..... Mi a franc van ezzel a géppel?
2010. dec. 31. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor (milyen művelet közben) "rinyál" a floppy miatt?


Azt azért biztosan tudod, hogy a számítógép és a porszívó között nagy különbség van: ez utóbbit nem szabad csapkodni, mert kb 72934612874812-vel több hibalehetőség van, ami a csapkodás miatt hibává változhat át...

2010. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows elindulása után rinyál.
2010. dec. 31. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenénk, de ez így még mindig kevés...

Pontosan mi a hibaüzenet, illetve miket ír még ki?

2011. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy nagy számkódot, majd azt hogy error, de mind1 is mert úgy tűnik magától megjavult. Kösz a válaszokat.
2011. márc. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!