Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem olvassa a memória kártyáma...

Nem olvassa a memória kártyámat se az olvasó, se a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azthiszem ennyi. Egy ismerősöm mondta, hogy mágnesezzem le, de nem megy így se. Az olvasó érzi, hogy valami csatlakoztatva van, de a gép azt írja, hogy nincs bent lemez.

Egy öreg dv RS-MMC 1GB-s. Szétnéztem a városban, és nem igazán árulják (gyártják(?)) már, csak méreg drágán.

Valakinek valami ötlete?


2010. dec. 29. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ennek annyi.


de megnézheted a lemezkezelőben, hogy felismeri-e egyáltalán hibás vagy sérült tárolóként. Ha nem, akkor elektronikailag van vele gond, ez kis mütyűröknél javíthatatlan.

2010. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasó két-háromezer forint a Duna Plázában, a Saturnban.
2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy új SD kártyával volt ugyanez. Mint kiderült, van az oldalán egy mütyür, amit át kellett állítani. Utána már olvasta.
2011. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kuka :)
2011. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a másodiknak: tudod, ha már két dolgok nem olvassa, valószínűleg nem az olvasó a gond. Amúgy, meg nem születette mindenki pestre, hogy a Duna plázában dekkoljon.


a harmadiknak: az MMC kártyákon nincs ilyen, ezek mobilba vannak tervezve, ez még a full amatőrök (ne vedd célzásnak) se tudják elrontani :)


Szerintem is pusztán megette az idő. Azért köszönöm a segítséget.

2011. jan. 10. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!