Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesítményimpulzus a hubon....

Lambo96 kérdése:

Teljesítményimpulzus a hubon. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Lehet azért mert gyenge a tápegység?Azt most nem tudom hány wattos mert nem az én gépem

De a lényeg hogy lehet-e a táp miatt?

Előrre is köszi


2010. dec. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra gyanakszom, hogy zárlatos az USB kimeneted. Húzz le minden USB-t a gépről. Ha továbbra is fenn áll a probléma, tilts le a BIOS-ban minden USB-t, más megoldás nem igen lehetséges.
2010. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hubok gagyik.

mellesleg 250 mA áramkorlát elérésekor viselkedik így a fizikai kimenet. Leveszi a feszültséget a védelem, majd egy rövid idő után újra elindítja.


ez a védelem táptól független.

ne akarj mindent USB-ről hajtani!

keress olyan USB hubokat, amiknek külön tápegységük van! Ez meg fogja oldani a problémát, mert a rá csatlakoztatott eszközök is arról a külön tápegységről fogják levenni a nagyobb áramot (amennyiben bírja)

2010. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem használom az összeset alig 3-4 van a 8-ból

Zárlatos lenne?

Ahova régen a nyomtató volt bedugva újra bedugtam a nyomtatót és annál is kiírta

2010. dec. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!