Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok drivert?

Hol találok drivert?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy gépet, xp telepítés után nem ismerte fel a háló, hang, videó kártyát. Ez még nem is lenne probléma, de egyszerűen nem találok hozzá használható drivereket. Jó lenne, ha tudná valaki honnan lehet leszedni hozzá. köszi

A gép adatai:

Alaplap neve: Fijutsu Siemens D2030-A1

Lapkakészlet: Sis 761, AMD hammer

Vga: SiS 330 Mirage IGP

Hangkártya: Realtek ALC655 @ SiS 7012 Audio Device

Hálókártya: Realtek RTL8169/8110 Gigabit Ethernet Adapter


2010. dec. 27. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

videokártyára itt a megoldás

[link]


hangkártyára talán ez:

[link]

2010. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Googlee, ez csak az eleje!

Nagyjából 3 750 találat (0,19 másodperc)

Tipp: Csak magyar nyelvű találatok keresése. A keresési nyelvet a Beállítások oldalon adhatja meg.

Keresési eredmények


1.

Free Download! Latest driver updates for Fujitsu Siemens Amilo D ...

Latest Fujitsu Siemens Amilo D Series - D2030-A1 drivers available for download and update using Driver Reviver. Scan and update your Vista Drivers, ...

hu.reviversoft.com/...drivers/Fujitsu-Siemens/.../D2030-A1/Download-Latest-Driver-Updates.php - Amerikai Egyesült Államok - Tárolt változat

2.

Fujitsu siemens d2030 a1 sound driver Download - Page 1 ...

- [ Oldal lefordítása ]

Fujitsu siemens d2030 a1 sound driver freeware and shareware free downloads. Page 1.

downloadnew.org › Drivers › Sound Card - Tárolt változat

3.

Fujitsu siemens d2030 a1 Download - Page 1 - DownloadNew.org

- [ Oldal lefordítása ]

Fujitsu siemens d2030 a1 freeware and shareware free downloads. Page 1. ...

downloadnew.org/software/fujitsu-siemens-d2030-a1/ - Tárolt változat

További találatok megjelenítése innen: downloadnew.org

4.

Drivers For Free - FUJITSU SIEMENS AMILO D SERIES D2030 A1 Windows ...

- [ Oldal lefordítása ]

23 Dec 2010 ... Download FUJITSU SIEMENS AMILO D SERIES D2030 A1 Windows Server 2003 Driver Absolutely Free! Drivers For Free software scans your computer ...

www.driversforfree.com/.../fujitsu-siemens/.../d2030-a1/.../drivers.aspx - Tárolt változat


Elég?

2010. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És nem "Fijutsu", hanem Fujitsu.. Így hatásosabb..
2010. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerencse h vannak ilyen okos emberek mint te. A kulcsszó a használható volt. Szerinted ezeknek hány %- a az? Az amilo szó is előfordul párszor találataid között, de ez ugyebár nem az. Nem azért tettem fel a kérdést mert unatkozom és nembirok két szót beírni..te meg inkább faszodat vernéd ahelyett h "segítesz". A fujitsuban igazad volt, elírtam.

Az előzőnek köszönöm, a hang működik, a vga driver telepítése után, win betöltődés előtt mindig újraindul a gép, nem töltődik be. Majd csökkentett módba leszedem ha tudom...

2010. dec. 27. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát kíváncsi vagyok az illető töltött-e már le drivert azon a módon, amit írt...

Itt nézz körbe>>> [link]

2010. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16:32-nek.. Én nem azt mondtam, hogy az ott tuti, de sose kérdeztem, első nekifutásra a gyártó honlapja ( de már azt sem értem ezt miért kell mondani), ha az nem, akkor az egyebek, mindig (sokszor) meg tudtam oldani egy órán belül. Regelni meg más helyett nem fogok, kipróbálni se tudom, akkor meg minek?
2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez volt amit kerestem, megy minden ahogy kell, köszönöm.
2010. dec. 27. 18:30
 8/11 alfonz64 ***** válasza:
Sajna az ilyen komackt gépek már csak ilyenek sőt van hogy a gyártó honlapjáról nem lehet letölteni(Fujitsu) és pl akitől belerakta anál a gyártónál sincs semmi. Hát itt elégé bele kell bujni a netbe hogy rábukanj. Ha gondolod akkor megbeszélünk egy időpontot és az interneten keresztül megnézzük, átveszem a géped felett a hatalmat, te meg nézd mikor lesz hangja. Amúgy mivel nézted meg mi van a gépbe mert van hogy maga a program ráfogja mi van benne a gyártó honlapjárol kéne pontosan megnézni "Hangkártya: Realtek ALC655 @ SiS 7012 Audio Device ". Amúgy nem biztos xp-s driver van hozzá lehet hogy csak win98-as.
2010. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Everest el néztem, mik vannak benne.

Az volt a baj h csak a SiS oldalán kerestem, fujitsura valahogy nem gondoltam, pedig ott volt minden:) Azért kösz neked is.

2010. dec. 27. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:
driver genius porfessional edition meg keresi a drivereket és leszedi
2010. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!