Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy dj-kontroller telepítéséről van szó de ez igazábol nem fontos. Lényeg hogy ebbe beépített ASIO driver van és annak van egy külön telepítése de mikor elindítanám akkor a hibaüzenet arra vonatkozik hogy az a setup csak 32bit-es windows-ra van és nekem 64-bites windows(7em) van (4Gb ram-al, azt hiszem ez számít vmit).

Ilyenkor mit kéne tenni, egy 32bit es windows telepítésével sikerülne vagy az még ugy kevés?


2010. dec. 27. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj beszerezni egy olyan ASIO driver setupot, ami 64-bites Win7-re jó!
2010. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm, hát igen nekem is ez volt az első gondolatom de nem gondolom hogy létezik de utánanézek, köszönöm
2010. dec. 27. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alfonz64 ***** válasza:

Nem tudom milyen csatoló felülettel csatlakoztatod a géphez de talán ez a link segít:


[link]

2010. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alfonz64 ***** válasza:

Próbáld meg xp vagy vista kompatibilitási módban ne feledd a rendszergazda hozzáférést kipipálni, vagy az eszközkezelőben add hozzá manuálisan a drivert én már xp-s drivert is sikerült így win7 alatt működésre bírnom.


Amúgy ha 32 bitest windowst teszel fel úgy biztos menni fog, a gyártó honlapján nincs 64 bites driver?

2010. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!