Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a PC?

Miért kapcsol ki a PC?

Figyelt kérdés
Csak úgy magától kikapcsol ok nélkül :SS
2010. dec. 26. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindennek van valami oka. Ok nélkül nem kapcsol ki. Nem lehet, hogy haldoklik a táp?
2010. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány dolgot azért elárulhatnál:

-Mit csinálsz, miközben kikapcsol?

-Hogy kapcsol ki (csak leáll)?

Én elsőként ellenőrizném a processzor hőmérsékletét pl. Everest-el, lehet, hogy túlmelegszik.

Esetleg vírus is lehet.

2010. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Érdemes megnézni a tápkábelt is, hogy csatlakozik-e rendesen, vagy esetleg kimozdult.
2010. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom aztán úgy 10 perc múlva kikapcsol és újraindul...Akármit is csinálok abban a 10 percben mindig újraindul...Nem hiszem hogy virus mert van virusirto progim (Avastot használok) De igy semmit sem tudok cinálni rajta...am köszi a válaszokat és bocs hogy ilyen későn válaszolok....Tök hülye vagyok az ilyen dolgokban az a tápkábel hol van milyen az ??
2011. jan. 1. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem kikapcsol, hanem újraindul...

Ezesetben én áramellátási hibára gyanakodnék (rossz/kicsi tápegység).

A tápkábel pedig az a vastag kábel, ami a gépedbe csatlakozik hátul, a másik vége pedig a konnektorba.

2011. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!