Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem boot-ol be a gépem...

Miért nem boot-ol be a gépem és miért nem indul el a windows? (lent)

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a windows-t! Sajnos csak 512 RAM van a gépemben, (eddig is ennyi volt) mert valamiért nem fogadja el ha párban teszek bele memóriát. Az alaplap típusa P4i65G ! A konkrét probléma, hogy elindítom a gépet és mielőtt beadná a windows logóját, újraindul...és ezt csinálja folyamatosan! Néha rákérdez, hogy milyen módba induljon (ritkán eljut odáig), de bármit választok, akkor is újraindul! A feltelepítés után működött a windows, de az első újraindítás után már ezt tapasztaltam és azóta sem jövök rá mi okozza?! Mi lehet baj? Ha valaki tud segíteni írjon legyen szíves! Ha több infó kell a gépről azt is leírom ha szükséges! Köszönöm!
2010. dec. 23. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gépemmel ugyanez a baj, a probléma forrása: hdd hiba + alaplaphiba lehet, az lenne a legjobb, ha egyenként megpróbálnád más gépekben, mi okozza a gondot. Ha nem hdd, nem videokártya, akkor alaplap.
2010. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is pont most volt hasonló problémám a gépemmel, bár nekem azt csinálta, hogy tök random újraindult, meg volt, hogy be se bootolt pedig be volt kapcsolva ment meg minden, de mégse csinált semmit... aztán gondoltunk mindenre, hogy alaplap, táp, proci stb. de végül kiderült, hogy a reset gombbal volt valami, talán zárlatos volt :)
2010. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a gép elindul (kivéve ha 2 slotba is teszek RAM-ot :S ), és van hogy betölt, de már a windows logóig nem jut el, hanem kezdi előről, vagy pedig kiad egy oldalt, amin felajánlja az F2, illetve az F10 gombok használatát, meg kiírja, hogy mennyi memória van benne...de innen már sehova tovább. Ez a két verzió van nála most :S Már kicseréltem benne szinte minden hardvert és ugyanezt csinálja...én a RAM-ra vagy a slot-ra gyanakszom, de furcsállom, hogy van amikor véletlenül betölti a windows-t...Fél élve már volt ilyen gondom, akkor addig variáltam a dolgokat, amíg nem lett jó! De mostmár nincs több ötletem :S
2010. dec. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!