Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom leformázni a vinyót?

Hogy tudom leformázni a vinyót?

Figyelt kérdés
Van egy 500Gb-os hdd-m amin 2 partíció van.A 'c' meghajtón van az OS a másikon mindenféle.Én az egész merevlemezt le akarom formázni mert a mostani win7 helyett xp-t akarok feltenni.Ezt hogy tudnám megoldani ?
2010. dec. 23. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikor bebootolsz a Windows CD-ről, akkor van a particionálás rész, ott úgy particionálod, ahogy akarod, majd formázhatod is (ilyenkor a pontos lépéseket mindig a monitor alján lévő sávban látod).

Amúgy miért akarod leformázni azt a partíciót, ahol a mindenféle van (gondolom D:), hiszen, ha nem formáznád akkor nem vesznének el az adataid azon a partíción, és ugyanúgy használhatnád azt XP alatt is.

2010. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem lehet elindítani az xp telepítő cd-jét mert azt írja ki hogy az egy régebbi verzió(az xp a win7-hez képest).
2010. dec. 24. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne a windowsbol telepitsed az xp t

hanem a bios ba álitsad be hogy cd röl boot oljon


itt egy kis segitség bövebben :)

[link]

2010. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már a boot sorrendet is beállítottam a BIOS-ban
2010. dec. 25. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
És lemezröl bootol ?
2010. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, legalábbis bootolna
2010. dec. 26. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyan hogy boot olna ? ,megakad a lemez ? egyáltalán van rajt boot ?


Szerintem nézd meg egy haverodnál hogy mi az ábra ,az is lehet hogy a cd vagy dvd meghajtod nem olvas be idejébe

2010. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok, köszi kipróbálom
2010. dec. 27. 18:39
 9/10 A kérdező kommentje:
most próbáltam ki egy pontosan ugyanolyan win7-en és működött.....ezt a kommentet arról írom
2010. dec. 27. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyszerü akkor van boot a lemezen


ha jól álitottad be a boot sorrendet a biosba és elméletileg cd röl kéne bootolnia akkor a legjobb megoldás az ha kérsz kölcsön egy cd meghajtot


:) mert szerintem az a gond

2010. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!