Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be a gép, mit tegyek?

Nem kapcsol be a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettünk a fiamnak egy számítógépet, tegnap még bekapcsolt ma meg már nem. Néha felpörög a ventillátor (ekkor 5-öt pittyen) amikor nem akkor meg egy kis idö mulva kikapcsol. Teljesen tanácstalan vagyok és már megöl az ideg mert a másik számítógép is elromlott és már csak egy telefon maradt, ha az is elromlik nem tudom mit csinálok... Légyszi segítsetek!
2010. dec. 22. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedd szét aztán rakj vissza mindent. Ha garis vidd vissza.
2010. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valamelyik belső alkatrész nem mozdult el vagy lazult ki?

kompletten lett véve vagy össze lett rakatva?

2010. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teszveszen vettem használtan. A másik fiam ért hozzá valmennyire , ö a processzorra tippelt azt kiszedte, visszatette de semmi változás.
2010. dec. 22. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
kapd szét, legalább a memóriákat szedd ki belóle, próbáld ki 1db-al. Sztem ők lesznek a ludasak
2010. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kompletten lett véve.
2010. dec. 22. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy a processzorhűtő nincs jól rögzítve
2010. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiszedtük a ramot majd visszatettük, most müködik de akkor is aggaszt, hogy ha ezt karácsonykor megismétli...
2010. dec. 22. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:

jól tippelt a fiad, valóban cpu hibát jelent az öt sípolás.

lehet, hogy csak kontakthiba, lehet, hogy fóliaszakadás, de előfordulhat, hogy a proci adta meg magát.

a legegyszerűbb lenne, ha szereznél egy procit próbára, ez egyből eldöntené a kérdést.

2010. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csipogás midnen biosnál mást jelent. Ha megint gond van akkor elgalább tudjátok, hogy a ramok mozdulhattak ki. Nyugi nem hiszem h komoly baja lenne. Nálam is volt ilyen, én pici kontakt spray-el szoktam véknyan "lekenni".
2010. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Első két gépemet használtan (kompletten) vettem, egyik három évig ment, a másik másfelet bírt. És az utolsó csipogott is. Rossz volt több minden (háókártya, főkábel, aztán winchester, ekkor eladtam alkatrésznek és vettem egy kis szériás újat, részletre. Ez most is működik, semmi baja sincs. Kb. ennyit érnek a komplett használt gépek.
2010. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!