Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány Herzen kell, hogy legyen...

Hány Herzen kell, hogy legyen a FullHD 1920X1080 monitor?

Figyelt kérdés

Vettem egy ViewSonic VA223wa monitort(most van először LCD képernyőm.NE NEVESS!)és ha 1920x1080 rezolúcióra állítom 60Hzre akkor úgy enyhén vibrál a kép, de ha kisebbre teszem mondjuk 1440x700 akkor minden rendben van szép tiszta a kép.

Ez a CRT(nagy seggű) monitoron is amikor beállítom valami bazi nagy méretre akkor vibrál.ez most teleptő program vagy mi? Köszi előre a választ


2010. dec. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

1.lehet hogy a video kari drivere elavult

2.A kábel amit használsz nem megfelelő(gondolok itt arra hogy lehet hogy megtört vagy valami.

3.Rossz a kártyád.


u.i.:Am meg én nyáron kaptam az első lcd tv naés?

2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.lehetséges majd frissitem

2.csatlakoztatóba van egy még egy csatlakoztató és abba a HDMI vagy mi (ati 2600xt-m van)

2010. dec. 21. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
3. a kártyám 100hogy nem rossz mert a régi kártyámmal is vibrált nagyobb méreten a monitor
2010. dec. 21. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A vibrálást a 60Hz okozza. Mikor a felbontást lejjebb veszed akkor ez az érték növekszik.
2010. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!