Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIért nem olvassa be rendesen?...

MIért nem olvassa be rendesen? (daemon tools)

Figyelt kérdés
Van egy iso fájlom, amit, ha simán megnyitok ott vannak a mappák meg fájlok, viszont ha daemon tools-al nyitom meg, akkor csak egy mappa jelenik meg a virtuális meghajtóban. Alcohollal is kipróbáltam, de az sem olvassa be rendesen, tehát valszeg az iso-val van hiba, viszont az oldalon, ahonnan töltöttem, többen is azt írták, hogy működik rendesen. Akkor mi lehet a hiba, mert mondom a Winrar-al rendesen ott vannak a fájlok.
2010. dec. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Winrarral kicsomagolod és iso lesz, de amikor belenézel több fájlt is látsz? Az isot meg nem birod megnyitni? Poweriso-val is megpróbáltad?
2010. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a Poweriso-t is, de azzal se megy. Egyébként jól mondod: kicsomagoltam, lett egy iso fájl azt megnyitva total commanderrel egy csomó fájl van, viszont a daemon (alcohol vagy poweriso) beolvassa, de csak az egyik mappa jelenik meg, az is üresen.
2010. dec. 19. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal pedig vmi nem stimmel, próbálj mást letölteni.
2010. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem XP-d, vagy régebbi op.rendszered van, és az ISO egy Vista, vagy Win7 DVD?
2010. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XP-m van. Létezik olyan, hogy Vista ISO? Hol kell megnézni, hogy olyan-e? Egyébként már letöltöttem egy másikat, ami rendesen működik, viszont ennél csináltam egy olyat, hogy kibonottam, majd egy progival újra iso-t csináltam a fájlokból meg mappákból, viszont úgy több, mint egy gigával nagyobb lett.
2010. dec. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!