Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?...

Milyen videókártyát vegyek? Játékra kéne, és kb 15. 000 ft ot aszánnék rá.

Figyelt kérdés
Mit kell nézni rajtuk, ha játszani akarok? Ugy tudom nem a memoria méretét. Ati hd 5450 et ajánlottak a boltba 1gbosat, de sokan leszólják. infolex.hu itt vennék. Várom a javaslatokat.
2010. dec. 19. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Ennyi pénzért nem lehet (új) játékos kártyát kapni. Ezt az összeget szorozd meg kettővel.


Amire figyelni kell (fontosségi sorrendben):

-A grafikus processzor teljesítménye.

-A memória sávszélessége.

-A memória mérete.


A HD5450 egyáltalán nem játékos kártya. Felesleges rá 1GB memória, semmivel nem lesz tőle gyorsabb.


Ennyi pénzért abban a boltban Ez a legjobb:

[link]

Az 5450-nél gyorsabb, de valószínű DDR2-es, így a memória sávszélesség vissza fogja majd.


Ilyen áron szoktak lenni az 512MB-os HD4650-esek. Ez jobb választás, de a memória sávszélesség ezt is megfogja. Talán rendelésre tudnak hozni.


[link]

A lényeg, hogy ilyen teljesítménynél nem veszed hasznát sem a DX11-nek, sem az 1GB memóriának így nem is érdemes ezt érvként használni.

2010. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jenci ***** válasza:
Az 5450-es 64 bit-es,ezért játékra erősen nem ajánlott.Játékra min. 128bit sávszélességű kártya kell.Nem tudom mennyire terjeszkedhetsz pénzügyileg,de akkor inkább az nVidia GT220-as kártyája a jobb választás.Ha jól láttam 1500Ft-al kerül többe.
2010. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy marad a használt, és 15 körül már van 4850 - amivel már szépen lehet játszogatni:)
2010. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] Ha ezt veném és mellé van 4gb ddr3 ramom és [link] ez a proci, akkor mik mennének? Battlefield bc2 elmenne mondjuk szépen? Esetleg ha valaki nagyon ráér, összeállítana nekem egy gamer konfigot? most akarok összerakni gépet kb 80-85 ezer körül optikai meghajtó nélkül.A tanácsokat és az eddigi segítségeket nagyon köszönöm
2010. dec. 19. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
80-85 ért lehetetlen gamer configot összerakni.... csak a proci meg az alaplap 80...
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha 85 ért szeretnék gépet összerakni, és ugy hogy a lehető legtöbbet tudjam kihozni belőle a játékokban, akkor milyen konfigot ajánlanátok? Na ebbe a kérdésbe talán nem köt már bele senki...
2010. dec. 19. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Xbox 360-at, vagy PS3-at ízlés szerint.

[link]

[link]


Ennyi pénzből ennél többet lehetetlen kihozni.

2010. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!