Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valami probléma belőle?

Lehet valami probléma belőle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy vettem a gépet, hogy 512mb RAM volt benne, és 2,6ghz cpu. Utána bővítettem 1gb ramra, és szerettem volna 2gb-ra, de megkérdeztem valakit, és azt mondta, hogy gyenge ahhoz a processzorom. Most próbába bele raktam még egy gb-ot, így most akkor 2gb ram van. Azt vettem észre, hogy a cpu működése is jobb lett, és ügye értelem szerűen a gép is gyorsabb lett. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy lehet belőle valami gond, hogy most bővítettem 2gb-ra? Esetleg kiéghet bármelyik is?

CPU: Intel Celeron 2,4 (everest azt írja, hogy bővíthető akár 4gb-ra is)

[link]


2010. dec. 18. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4 giga ramot csak a 64bites rendszer tud kezelni, a 32bites rendszer összesen 4-et kezel amiből lejön a vga memóriája.
2010. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!