Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom leformázni a...

Miért nem tudom leformázni a vinyomat?

Figyelt kérdés

Most vettem egy ide-s hasznát segate vinyot 40gb

meg van osztva 2 részre bekötöttem de elsőnek simán leakartam formázni a 2 szektort vagy részt ki minek hívja.a végén meg azt írta ki hogy nem sikerült leformázni.

utána meg ha megakarom nyitni akkor azt írja ki hogy nincs formázva,leformázza?de nem engedi akkor se mi lehet a baj?

saját gépből kezdtem el formázni.


2010. dec. 17. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik mintha hibás lenne a winyó.


Start-->futtatás-->compmgmt.msc -->lemezkezelés, és ott néz körül, h mit látsz. Majd onnan jobb egérgombbal próbáld formázni.


Ha ott se működik akkor lekéne futtatni egy merevlemez felületellenőrzést, hogy kiderüljön rossz e a winyó.

2010. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezzel.Ingyenes a home változat.Esetleg kipróbálhatsz másokat is.Ha nem megy,akkor rossz a vinyó.

2010. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

próbáld ezzel

[link]

nagyon jó particionáló program és regisztráció ellenében ingyenes.

2010. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a vinyo nme rosz mert mikor beraktam akkor volt rajta cucc csak utána asajátgépben leformáztam és utána meg kiirta hogy nem sikerült a formázás de az utolsó %-nál irta ki utána meg már meg se engedte nyitni a vinyot.
2010. dec. 17. 12:40
 5/5 A kérdező kommentje:
az elsö kommentelőnek amit leirtál ott csak a cd meg a dvd meghajtok vannak.
2010. dec. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!